NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

O serwisie www.praca.bielsko.pl

Portal www.praca.bielsko.pl umożliwia przegląd i dodawanie ofert pracy z miasta Bielsko-Biała i regionu. Serwis ten należy do grupy Regionalnych Portali Pracy. Portale te odnotowują ponad 200 000 wizyt miesięcznie. Zamieszczanie ogłoszeń w naszych serwisach jest skuteczne i tanie. Duży zasięg, niska cena przekonują coraz więcej pracodawców do naszej oferty.

Na naszych stronach publikujemy ciekawe i unikalne porady dla pracowników i pracodawców. Porady są przygotowywane przez specjalistów z zakresu prawa pracy, zatrudnienia i praktyków. Co miesiąc dodawane są nowe artykuły.

Dodając ogłoszenie o pracę pracodawca określa w których miastach i portalach się one ukażą. Wszystkie ogłoszenia są wysyłane do zainteresowanych kandydatów. Ogłoszenie mocna wyróżniać oraz przedłużać ich ważność.

Kandydaci mogą aplikować oferty z poziomu portalu lub wysyłać dokumenty (CV, LM) na podane dane kontaktowe. Nasza redakcja zastrzega sobie prawo odrzucania ofert pracy niezgodnych z polskim prawem lub etykietą internetową.

Nasze oferty pojawiają się (odnośniki) w wielu portalach ogólnopolskich np. Adzuna.pl.

Najważniejsze Regionalne Portale Pracy to:

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2017