ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

SPECJALISTA DS. CEN TRANSFEROWYCH

Zawód: Ekonomista

Inżynieria Samochodów Specjalnych jest wiodącym producentem samochodów specjalnych w Europie. W chwili obecnej oferta WISS oparta jest na dwóch podstawowych filarach: - produkcja samochodów specjalnych: pożarniczych, dla policji, wojska, - usługach kooperacyjnych w zakresie gięcia i laserowej obróbki (cięcia) blach.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Sporządzanie dokumentacji cen transferowych zgodnie z obowiązującymi przepisami (Master and Local files);
  • Nadzór nad umowami i dokumentacją odnoszącą się do transakcji zawieranych z podmiotami powiązanymi;
  • Współpraca z Zarządem w obszarze kształtowania polityki cen transferowych;
  • Inicjowanie i kontrolowanie przebiegu, procesów w zakresie cen transferowych w Grupie Kapitałowej;
  • Przygotowywanie danych do sporządzania skonsolidowanego sprawozdania finansowego Przygotowywanie wniosków o wydanie indywidualnej interpretacji przepisów prawa podatkowego;

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie ekonomiczne.

Firma oferuje:

Stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego.