ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator CNC: Tokarz, frezer

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Opis stanowiska:

OPIS STANOWISKA:

Operatorzy CNC: Tokarz, Frezer, Szlifierz, Operator

Dla naszego klienta z branży przemysłowej poszukujemy osoby na ww. stanowiska.

Wymagania:

znajomość technik obróbki skrawaniem

znajomość rysunku technicznego,
znajomość przyrządów pomiarowych,
znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem,
znajomość oprogramowania: Siemens, Heidenhain, Fanuc

Dodatkowe umiejętności:

obsługa suwnicy (sterowanie bezprzewodowe) oraz żurawia
praca w systemie 2 zmianowym.

Firma oferuje:

Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

Pracę na pełny etat
Atrakcyjne wynagrodzenie