ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

OPERATOR MASZYN/LUTOWANIE - BEZPOŚREDNIE ZATRUDNIENIE!

Firma Manpower jest światowym liderem w sektorze usług pośrednictwa pracy, tworzy i świadczy usługi pozwalające klientom na odnoszenie sukcesów w zmieniającym się świecie pracy. Założona w 1948 roku firma o przychodach w wysokości 16 mld USD oferuje pracodawcom gamę usług dla całego cyklu zatrudnienia i działalności, w tym pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych i kontraktowych, ocenę i dobór pracowników, szkolenia, outplacement, zatrudnienie zewnętrzne i doradztwo. Światowa sieć Manpower obejmująca 4000 biur w 82 krajach, pozwala firmie zaspokajać potrzeby 400 000 klientów rocznie, w tym małych i średnich przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów, a także największych światowych korporacji. W swej pracy Manpower kładzie nacisk na zwiększanie wydajności poprzez poprawę jakości, efektywności i redukcję kosztów, co pozwala klientom koncentrować się na ich podstawowej działalności. Manpower Inc. skupia 5 marek: Manpower, Manpower Professional, Elan, Jefferson Wells i Right Management. Więcej informacji na temat Manpower znajduje się na www.manpower.pl

Opis stanowiska:

  • Ustawianie i kalibracja maszyn  w celu utrzymania ich zdolności i wydajności.
  • Ustawianie procesu lutowania i zgrzewania
  • Przygotowywanie instrukcji technologicznych, dla lutowania i zgrzewania
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu poprawy jakości wyrobów
  • Wykonywanie prób produkcyjnych,
  • Ustawianie nowych narzędzi i nowych uruchomień.
  • Nadzorowanie dokumentacji technologicznej.
  • Zapewnienie technicznego wsparcia i szkolenia dla produkcji, utrzymania ruchu, jakości, pracowników

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Mile widziane wiedza lub doświadczenie z zakresu zgrzewania i lutowania metali
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • dobra znajomość procesów lutowania płomieniowego i zgrzewania (ręcznego i automatycznego)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego lub/i włoskiego
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu zadań

  • Pracę w jednej ze spółek Fiata – zatrudnienie bezpośrednio w firmie!
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy,
  • pracę w dogodnej lokalizacji,
  • pakiet benefitów – paczki świąteczne, dostęp do firmowej stołówki.