ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator wózków widłowych z uprawnieniami - praca od zaraz!

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia
SGP

SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o. od ponad 7 lat wspiera przedsiębiorstwa w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych przez nie wyrobów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług selekcji, sortowania, naprawy detali i komponentów oraz wyrobów gotowych.

Opis stanowiska:

Firma SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie selekcji, sortowania, naprawy detali i komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw z branży Automotive, AGD, RTV, Szklarskiego, FMCG. W obecnej chwili poszukuje osób na stanowisko:

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
(Mazańcowice).

Do obowiązków pracownika będzie należała:
• rozładunek i załadunek towarów,
• przyjęcia i wydania towarów zgodnie z dokumentacją.

Wymagania:

Wymagania:
• wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
• uprawnienia na wózki widłowe,
• mile widziane minimum półroczne doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.

Firma oferuje:

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, po okresie próbnym przejście na umowę o pracę tymczasową (dodatkowe premie na tym etapie współpracy),
• pracę w systemie trzy zmianowym od poniedziałku do piątku,
• możliwość podjęcia pracy od zaraz.