ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Sprzedawca, doradca klienta

Zawód: Sprzedawca

Do salonu łóżek i materacy w Bielsku-Białej (os. Karpackie) poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawca/doradca klienta.

Obowiązki:

- profesjonalna, kompleksowa obsługa klienta, doradztwo,

- składanie zamówień, przyjmowanie dostaw, - dbałość o nienaganny porządek w salonie.

Oferujemy:

- praca od zaraz,

- stawka godzinowa + atrakcyjne prowizje i bonusy,

- na okres próbny – pół etatu,

- umowa o pracę, po okresie próbnym możliwość przejścia na cały etat,

- rozwój zawodowy, uczestniczenie w szkoleniach,

- pracę w przyjaznej atmosferze.

Wymagane:

- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, mile widziane doświadczenie w sprzedaży mebli, wyposażenia wnętrz, materacy itp.,

- wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja, wygląd „budzący zaufanie”, umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu,

- pracowitość, chęć rozwoju zawodowego, silna motywacja do pracy oraz samodyscyplina,

- dyspozycyjność, praca również w weekendy,

- wykształcenie min. średnie maturalne,

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych, komputera, Internetu itp.

Zgłoszenia wyłącznie ze zdjęciem proszę przesyłać na adres email. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach dopisku: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

UWAGA! Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2017-02-26

LISTA PODOBNYCH OFERT PRACY

Firma
Stanowisko /
Forma zatrudnienia
Miejsce pracy /
Data dodania
Bufetowa / Pomoc Kuchenna
zawód: sprzedawca rodzaj: praca stała
Sprzedawca- doradca klienta
Bielsko-Biała
2017-05-23
Lider / Kierownik działu wędliny / Sery
2017-05-16