ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator wtryskarki

Jesteśmy czołowym producentem obuwia tekstylnego w Polsce.
Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku polskim i z powodzeniem eksportujemy swoje wyroby na rynek europejski.

Opis stanowiska:

Firma BZO „Befado” sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Sempołowskiej 51, poszukuje kandydata na stanowisko:

Stanowisko – Operator wtryskarki

  • Kompleksowa obsługa wtryskarek PU i PVC,
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem maszyn,
  • Pomoc przy rozwiązywanie problemów związanych z procesem wtrysku,
  • Wymiana określonych części oraz czyszczenie komory mieszania,
  • Ciągła poprawa stanu i pracy maszyn oraz urządzeń w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie: min. zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Inne: Zainteresowania oraz zdolności mechaniczno - operacyjne, znajomość zagadnień kontroli jakości produkowanych wyrobów

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie godzinowe + premia efektywnościowa
  • System pracy 2 lub 3 zmianowej, w zależności od potrzeb produkcji.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.