ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

Zawód: Sprzedawca

KORCZYK

Motoryzacyjna grupa KORCZYK®

Opis stanowiska:

Autoryzowany Dealer Škoda
poszukuje osób na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksową obsługę sprzedaży samochodów używanych, przy użyciu przyjętych procedur oraz dokumentacji,
  • Dbałość o estetykę ekspozycji samochodów używanych,
  • Pozyskiwanie samochodów do odsprzedaży,
  • Monitorowanie rynku w celu poszukiwania nowych możliwości sprzedażowych,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych,

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i znajomość branży motoryzacyjnej będzie atutem,
  • Dyspozycyjności i skuteczności w realizacji wyznaczonych celów
  • Wysoka atencja wobec klienta oraz standardy obsługi klienta,
  • Zaangażowanie i głód nauki,
  • Praca z CRM,
  • Umiejętności negocjacyjne i analitycznego myślenia,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • Wysoka kultura osobista i aparycja,
  • Zaangażowanie, ambicja i odpowiedzialność,

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę,
  • Szeroki pakiet szkoleń umożliwiających rozwój kompetencji i udział w prestiżowym programie aut używanych,
  • Specjalny pakiet usług medycznych,
  • Pracę z niesamowitym zespołem ludzi
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy.