ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator tokarki CNC

Wiodąca w Polsce firma z branży hydrauliki siłowej.

Opis stanowiska:

- umowa na okres próbny i następnie zgodnie z kodeksem pracy,
- programowanie, ustawianie oraz obsługa maszyn CNC,

- kontrola oraz edytowanie nowych programów,

- kontrola jakości obrabianych komponentów przy użyciu narzędzi pomiarowych,

- dbanie o prawidłowość produkcji

Wymagania:

- wykształcenie średnie lub zawodowe (obróbka skrawaniem)

- doświadczenie na stanowisku operatora CNC

- podstawowa znajomość przyrzadów metrologicznych

- podstawowa znajomość rysunku technicznego

- doświadczenie w pracy na produkcji

- wynagrodzenie w zakresie 4000 - 6000 brutto

- stabilną pracę w wiodącej firmie w branży,
- możliwość rozwoju zawodowego