ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Sprzedawca w Dziale Strefa Usług

Zawód: Sprzedawca

Niekwestionowany lider wśród sieci handlowych w branży elektroniki użytkowej.

Opis stanowiska:

TWOJE ZADANIA:

  • budowanie przewagi rynkowej poprzez nową jakość standardów obsługi Klienta
  • aktywna sprzedaż pełnej gamy produktów i usług oferowanych przez firmę (telekomunikacja, energia, telewizja satelitarna)
  • nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientem i zapewnianie obsługi posprzedażowej
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Wymagania:

  • pasja, energia, inicjatywa
  • zaangażowanie w budowanie relacji z Klientem
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i call center (mile widziani kandydaci z branży ubezpieczeniowej i telekomunikacyjnej)
  • bardzo dobra znajomość branży telekomunikacyjnej
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • dynamika i operatywność
  • zorientowanie na wynik
  • umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

    • Przyjazną atmosferę, niepowtarzalny zespół
      • Od pierwszego dnia umowę o pracę - wynagrodzenie zawsze na czas (do 29 każdego miesiąca na koncie)
        • Gwarantowane wynagrodzenie 2400 brutto + system prowizyjny
          • Elastyczny grafik pracy, który znasz miesiąc wcześniej
            • Pakiet benefitów (prywatna bezpłatna opieka medyczna, Karta Multisport lub Karta żywieniowa, dodatek na Święta, dodatek urlopowy, ubezpieczenie grupowe)
              • Dodatki rodzinne: z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz z okazji narodzin dziecka
                • Możliwość rozwoju w strukturach firmy