ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator Maszyn

Specjalizujemy się w produkcji podzespołów i komponentów dla sektora automotive.
Nasi główni klienci to: VW, GM, BMW, Fiat

Opis stanowiska:

Firma POLMOTORS Sp. z o.o., jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w  zakresie formowania metali, działającym w branży motoryzacyjnej. Firma mocno związana jest długoletnią współpracą z liderami światowej branży motoryzacyjnej m.in. koncernami VW, GM, BMW, FIAT dostarczając swoje produkty bezpośrednio do ponad 100 fabryk oraz innych wiodących koncernów w Europie i na świecie.

W związku z  uruchomieniem nowych linii produkcyjnych zatrudnimy:

Operatorów maszyn / Pracowników produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Zdolności manualne,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Dokładność, rzetelność,

  • Wynagrodzenie minimum 2500 zł – 3400 zł brutto w zależności od stanowiska pracy,
  • Umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy,
  • Przyuczenie do wykonywania pracy na stanowisku oraz możliwość zdobycia nowych umiejętności i cennego doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w dużej firmie produkcyjnej,
  • Bezpłatną opiekę medyczną, program ubezpieczenia grupowego, „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do Świąt, wypoczynek wakacyjny dla dzieci, mikołajki, bezpłatne karnety teatralne.
  • Możliwy transport pracowniczy
  • Zatrudnienie w zakładzie w Mazańcowicach (okolice Makro) lub Bielsku-Białej (Komorowice)