ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Sprzedawca w Dziale Drobny Sprzęt AGD

Zawód: Sprzedawca

Niekwestionowany lider wśród sieci handlowych w branży elektroniki użytkowej.

Opis stanowiska:

TWOJE ZADANIA:

  • budowanie przewagi rynkowej poprzez nową jakość standardów obsługi Klienta
  • sprzedaż pełnej gamy produktów i usług oferowanych przez firmę
  • prezentacja towaru, dbałość o ofertę

Wymagania:

  • pasja, energia, inicjatywa
  • otwartość i umiejętność komunikowania się
  • łatwość przyswajania specjalistycznej wiedzy
  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

Firma oferuje:

  • Przyjazną atmosferę, niepowtarzalny zespół
  • Od pierwszego dnia umowę o pracę - wynagrodzenie zawsze na czas (do 29 każdego miesiąca na koncie)
  • Wynagrodzenie Podstawowe od 2400 zł brutto
  • Atrakcyjny System Premii uzależniony od stopnia realizacji wyznaczonych celów
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji
  • Elastyczny grafik pracy, który znasz miesiąc wcześniej
  • Pakiet benefitów (prywatna bezpłatna opieka medyczna, Karta Multisport lub Karta żywieniowa, dodatek na Święta, dodatek urlopowy, ubezpieczenie grupowe)
  • Dodatki rodzinne: z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz z okazji narodzin dziecka
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy