ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa

STAFF SERVICE Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia z 15-letnim doświadczeniem na rynku pracy.

W Rejestrze Agencji Zatrudnienia firma funkcjonuje pod numerem 115.

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta

poszukujemy kandydata na stanowisko

Operator CNC

Dodatkowe informacje:

  • praca w Bielsku-Białej,
  • 3-zmianowy system pracy.

Wymagania:

Wymagania wobec kandydatów:

1)      doświadczenie w obsłudze maszyn CNC

2)      wykształcenie średnie lub wyższe (najlepiej techniczne),

3)      dobra znajomość obsługi komputera,

4)      znajomość podstaw rysunku technicznego.

  • zapewniamy wynagrodzenie zasadnicze wraz z pakietem premii i dodatków
  • terminowo wypłacamy wynagrodzenie,
  • oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • odprowadzamy składki ZUS oraz zapewniamy urlop i świadczenia pracownicze,
  • oferujemy możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia NNW,
  • nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów za udział w rekrutacji.