ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

SPECJALISTA - SPRZEDAWCA

Zawód: Sprzedawca

Przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku. Dynamicznie rozwijające się od 20 lat Centrum Ogrodnicze Szarotka,  będące częścią Firmy Larix Spółka Jawna, mające swoje oddziały w Bielsku Białej oraz Żywcu.

Opis stanowiska:

  • sprzedaż towarów / min : kosiarki, kosy, pilarki, akcesoria do oczka wodnego, grille /
  • zamawianie towarów / kosiarki, kosy, grille /
  • doradztwo związane ze sprzętem spalinowym i elektrycznym
  • przygotowywanie ofert handlowych dla klientów

Wymagania:

  • doświadczenie w handlu detalicznym

  • mile widziana znajomość branży ogrodniczej

  • min. średnie wykształcenie ( chętnie kierunkowe )

  • dobra znajomość obsługi komputera

  • komunikatywność

  • zaangażowanie, aktywność i inicjatywa

  • prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

  • umowę o pracę

  • udział w szkoleniach

  • możliwość rozwoju i awansu

  • dobre warunki finansowe