ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

OPERATOR MASZYN CNC

Avio Polska jest częścią międzynarodowej grupy przemysłowej AVIO będącej liderem w sektorze lotniczo-kosmicznym. Avio Polska koncentruje się na działalności produkcyjnej realizowanej w Centrum Produkcyjnym oraz działalności badawczo-rozwojowej realizowanej w ramach własnego Centrum Badawczo-Rozwojowego.

Opis stanowiska:

  • Obsluga maszyn CNC i maszyn szlifujacych, kontrola procesu od rozpoczęcia do zakonczenia operacji
  • Pomiar kontrolny po operacji, obsluga maszyn pomiarowych
  • Prowadzenie niezbednej dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe (obróbka skrawaniem mile widziana)
  • podstawowa znajomość przyrzadów metrologicznych
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • dobra organizacja pracy, orientacja na szczegóły

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na umowę o pracę przez Avio Polska
  • możliwości rozwoju zawodowego w ramach  międzynarodowych struktur grupy GE Aviation,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy  językowe  i szkolenia finansowane przez pracodawcę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie,
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna VIA-MED, karta benefit,  nagrody świąteczne itp.)