ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Doradca Handlowy B2B

Zawód: Handlowiec

Autoryzowany Dealer Peugeot

Opis stanowiska:

Firma Magurka Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Peugeot poszukuje osób na stanowisko Doradca Handlowy B2B.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- aktywne pozyskiwanie oraz utrzymanie klientów

- obsługę klientów w salonie sprzedaży

- udzielanie informacji o oferowanym produkcie oraz przygotowywanie ofert handlowych

- sprzedaż samochodów nowych oraz usług finansowych

- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży i znajomość branży motoryzacyjnej

- wykształcenie minimum średnie
- prawo jazdy kategorii B,

- znajomość obsługi komputera
- systematyczność, odpowiednia organizacja czasu pracy, zaangażowanie oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

-dyspozycyjność oraz skuteczność w realizacji wyznaczonych celów

Firma oferuje:

- pracę w  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- zatrudnienie na umowę o pracę

- pakiet szkoleń

- niezbędne narzędzia pracy

- wynagrodzenie według systemu motywacyjnego adekwatne do osiąganych wyników