ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

TAPICER, pomocnik tapicera

Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. - Jest producentem szerokiej gamy mebli tapicerowanych, od prostych foteli po nowoczesne i eleganckie zestawy wypoczynkowe. Nasze marki handlowe - Meblo-Expo oraz DeVelde, obecne są zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Zatrudniamy blisko 300 osób w zakładzie w Bielsku-Białej.

Opis stanowiska:

  • praca przy produkcji mebli tapicerowanych

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • pracowitość i sumienność,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • doświadczenie - mile widziane.
  • orzeczenie o niepełnosprawności-mile widziane

  • zatrudnienie na pełny etat, na umowę o pracę bezposrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • mozliwość zakwaterowania,
  • pakiety socjalne,
  • ubezpieczenie grupowe.