ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista laboratorium pomiarowego

Zagraniczna firma produkcyjna sektora motoryzacyjnego i AGD.

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika na sanowisko: Specjalista laboratorium pomiarowego

- przeprowadzanie pomiarów części-półwyrobów i wyrobów gotowych

- nadzór nad wyposażeniem laboratorium-kalibracje i naprawy

- wykonywanie i nadzór nad analizami systemów pomiarowych

- praca w systemie II-zmianowym

Wymagania:

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie techniczne

 - doświadczenie zawodowe na innych zbieżnych stanowiskach w przedsiębiorstwie produkcyjnym

- umiejętność czytania wymagań rysunkowych

- wiedza z zakresu metrologii

- znajomość GD&T (geometrycznego wymiarowania i tolerancji)

- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz, czujniki cyfrowe)

- umiejętność pomiaru na maszynie współrzędnościowej

- umiejętność pisania programów pomiarowych na CMM

- znajomość wykonywania analiz systemów pomiarowych wg podręcznika referencyjnego MSA

- dobra znajomość wymagań ISO TS 16949

- obsługa PC

- umiejętność budowania dobrych relacji z współpracownikami

- bardzo dobra organizacja pracy

- znajomość jęz. angielskiego

- precyzyjność

Firma oferuje:

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej, rozwijającej się firmie

- możliwość rozwoju zawodowego

- pracę pełną wyzwań w młodym, dynamicznym zespole

- przyjazną atmosferę pracy

- Multisport

- dogodną lokalizację, miejsca parkingowe na terenie firmy