ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator Maszyn TBT

Specjalizujemy się w produkcji technicznych wyrobów gumowych dowolnych kształtów i zastosowań. Jesteśmy wiarygodnym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, rolnictwa, medycyny, budownictwa, górnictwa, armatury wodnej i sanitarnej oraz wielu innych sektorów przemysłu. Świadczymy również usługi doradztwa technicznego w zakresie doboru odpowiednich materiałów, projektowania narzędzi produkcyjnych oraz docelowego zastosowania wyrobu gotowego.

Opis stanowiska:

Czym będziesz się zajmować?

Nazwa stanowiska:

Operator maszyn TBT

Główne obowiązki:

• Wykonywanie wszelkich prac związanych z obsługą linii TBT zgodnie z technologią i wytycznymi

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy?

Wymagane kwalifikacje:

• wykształcenie : co najmniej zasadnicze zawodowe techniczne

• wskazane doświadczenie w procesach natryskowego nakładania powłok lakierniczych

• obsługa komputera

• mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

• gotowość do podjęcia pracy w systemie dwu lub trzy zmianowym

Firma oferuje:

Co Tobie oferujemy?

- stała pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży

- pakiet socjalny o którym decydują pracownicy ( pieniądze na Święta i wczasy "pod gruszą" )

- bułkomaty dofinansowane przez Takoni

- karty Multisport

- ubezpieczenie medyczne finasowane przez Takoni

- udział w TFT i TGT - grasz w piłkę nożną? Takoni Football Team rozgrywa turniej co roku. Wolisz wirtualne strzelanki? Mamy dla Ciebie Takoni Gaming Team - Call of Duty2 finansowana przez Takoni. Dołącz do nas, pracuj z nami i korzystaj z przywilejów jakie mają tylko nasi pracownicy.