ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Lakiernik

Zawód: Lakiernik

ALUPROF S.A. należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Firma jest jednym z wiodących producentów systemów aluminiowych w Europie. Spółka zatrudnia ponad 2000 pracowników i posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. W Polsce zakłady Aluprof S.A. zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Opolu, Goleszowie i Złotowie.

Opis stanowiska:

 O F E R T A     P R A C Y

LAKIERNIK

miejsce pracy: Bielsko – Biała

Zakres odpowiedzialności:

  • przygotowanie powierzchni elementów do lakierowania;
  • nanoszenie powłok lakierniczych metodą proszkową w procesie lakierowania profili aluminiowych;
  • kontrola jakości polakierowanych elementów;
  • monitorowanie przebiegu procesu lakierowania;
  • obsługa urządzeń lakierniczych;
  • dbanie o porządek miejsca pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne;
  • doświadczenie jako lakiernik proszkowy (mile widziane);
  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • motywacja, sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność (praca w systemie 3-zmianowym i 4-brygadowym).

Oferujemy pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość szkoleń, rozwoju zawodowego i realizacji własnych ambicji, atrakcyjny system wynagradzania, bogaty pakiet socjalny oraz narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska.