ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

RECEPCJONISTKA / ASYSTENTKA

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Wystawa Klocków Sp. z o.o. to firma prowadząca wielkie, kilkumiesięczne eventy na terenie dużych polskich miast jako Największa w Polsce Wystawa Budowli z Klocków LEGO.

Opis stanowiska:

Organizator Największej w Polsce Wystawy Budowli z klocków Lego poszukuje osób do telefonicznej obsługi klientów

Praca w weekendy i w tygodniu niektóre dni ( do uzgodnienia )

Do zadań będzie należało:

  • udzielanie informacji telefonicznej osobom zainteresowanym odwiedzeniem Wystawy
  • przyjmowanie rezerwacji,
  • obsługa mailowa,
  • 1 obsługa czata online

Wymagania:

  • dyspozycyjność w weekendy,
  • umiejętność swobodnego wypowiadania się
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność obsługi Excel,
  • znajomość języka niemieckiego
  • mile widziani studenci/ studentki

  • praca od zaraz na podstawie umowy zlecenie (według wcześniej ustalonego grafiku), z możliwością zatrudnienia na stałe,
  • praca w tygodniu oraz w weekendy i święta od 8 do 16 (w soboty od 9, a w niedziele i święta od 10)
  • elastyczne godziny pracy pozwalają na połączenie nauki z pracą
  • Stawka 12 zł netto za godzinę