ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

ASYSTENT GRAFIKA KOMPUTEROWEGO

Zawód: Grafik

Firma o ugruntowanej pozycji na rynkach europejskich oraz na rynku polskim

Opis stanowiska:

Wiodący dystrybutor artykułów wędkarskich na rynku hurtowym w kraju i zagranicą , właściciel marki  ROBINSON oraz kilku brandów specjalistycznych w dziedzinie wędkarstwa. Stabilna firma z 25-letnim stażem.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

ASYSTENT GRAFIKA KOMPUTEROWEGO.

Oferujemy pracę w zakresie :

  • tworzenie nowych projektów graficznych oraz wspieranie już istniejących,
  • przygotowania materiałów do druku,
  • projektowanie materiałów reklamowych ( ulotki, foldery, materiały promocyjne, standy, displaye),
  • współpraca z agencją kreatywną przy realizacji większych projektów: katalogi, reklamy prasowe, opakowania produktów,
  • tworzenie projektów na potrzeby online

Wymagania:

  • znajomość programów graficznych ADOBE InDesign, Photoshop, Acrobat, Ilustrator,
  • umiejętności graficzne w tworzeniu layoutów,
  • wyczucie estetyczne oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • terminowość , poczucie odpowiedzialności za powierzone projekty,
  • znajomość tematyki  wędkarskiej,
  • znajomość języka angielskiego ( min.  na poziomie średnim)

Firma oferuje:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego