ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

DORADCA DS. TECHNICZNO - HANDLOWYCH - MEGA OFERTA!

Miejsce pracy: Wilkowice

GI GROUP jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta zajmującego się produkcją mebli i sprzętu laboratoryjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH

Nr ref.: TECH/BB/17

Zakres zadań:

  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie  rozmów oraz kontakt osobisty z klientami firmy
  • czynny udział w projektach racjonalizatorskich oraz wdrażaniu nowych produktów do sprzedaży
  • pomoc w bieżących pracach biurowych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (Warunek konieczny)
  • Wykształcenie średnie-techniczne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategoria B
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność
  • Umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji z klientem

Firma oferuje:

  • Stałą i ciekawą pracę
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia i instrumenty do wykonywanej pracy

Kontakt:

Poszukiwane zawody Wilkowice