ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

NASTAWIACZ-OPERATOR

Philips zatrudnia obecnie w Polsce blisko 7 tysięcy pracowników w 4 zakładach produkcyjnych oraz organizacji marketingowo-sprzedażowej. Firma należy do największych inwestorów zagranicznych na polskim rynku (około pół miliarda euro zainwestowanych od roku 1991). Jesteśmy jednym z największych polskich eksporterów (ok. 900 milionów euro rocznie). Dzięki blisko 90-letniej historii obecności w naszym kraju, marka Philips cieszy się uznaniem klientów, partnerów i współpracowników.

Opis stanowiska:

  • Praca na produkcji;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wykształcenie zawodowe + min. 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku;
  • Znajomość rysunku technicznego, w tym umiejetność czytania rysunku technicznego, pasowania, tolerancji;
  • Znajomość posługiwania się sprzętem pomiarowym: suwmiarka, sprawdziany;
  • Uprawnienia na wózki widłowe;
  • Zmysł techniczny i analityczny;
  • Dokładność, obowiązkowość.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.

Firma oferuje:

  • Pracę w systemie 4-brygadowym;
  • Premie miesięczną:
  • Pakiet świadczeń w ramach ZFŚS;
  • Szkolenie z zakresu przewidzianego na danym stanowisku;
  • Możliwość  zdobycia wiedzy i umiejętności pracy na innych stanowiskach: automaty zatapialnicze TDO;
  • Szkolenia Lean;
  • Stabilne, rzetelnie wypłacane wynagrodzeniew oparciu o umowę o pracę