ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. kadr i płac

Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. - Jest producentem szerokiej gamy mebli tapicerowanych, od prostych foteli po nowoczesne i eleganckie zestawy wypoczynkowe. Nasze marki handlowe - Meblo-Expo oraz DeVelde, obecne są zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Zatrudniamy blisko 300 osób w zakładzie w Bielsku-Białej.

Opis stanowiska:

  • obsługa procesów kadrowych i płacowych dla pracowników firmy produkcyjnej,  w tym cudzoziemców oraz zleceniobiorców

  • prowadzenie dokumentacji  personalnej ( umowy o pracę, zaświadczenia, akta osobowe)

  • sporządzanie raportów kadrowych i płacowych oraz deklaracji ZUS, GUS, PFRON

  • przygotowywanie wynagrodzeń i kontrola poprawności naliczeń

  sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia

Wymagania:

 • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, spraw kadrowo-płacowych, oraz wyliczania wynagrodzeń

 • wykształcenie min. średnie

 • minimum  3  letnie doświadczenie zawodowe

 • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

 • znajomość języka rosyjskiego – mile widziane

 • znajomość programu Optima - mile widziane

• perspektywę szybkiego rozwoju i możliwość awansu w firmie o stabilnej pozycji na rynku

• atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.