ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik gospodarczy (ogrodnik)

Szczęśniak Pojazdy Specjalne sp. z o.o. to firma produkcyjno-handlowa działająca od 1992 roku w branży motoryzacyjnej, współpracująca z wiodącymi producentami przemysłu motoryzacyjnego jak IVECO, SCANIA, VOLVO, MAN oraz TATRA. Firma produkuje pojazdy specjalne np. pojazdy pożarnicze, wojskowe oraz policyjne. Produkty firmy są eksportowane do krajów Unii Europejskiej, na Bliski Wschód, do Afryki, Azji i Ameryki Południowej.

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko pracownika gospodarczego (okres letni prace ogrodnicze)

  • Dbanie o czystość zakładu i terenu wokół
  • Koszenie trawy,
  • Sadzenie roślin,
  • Inne prace mające na celu prawidłowe utrzymanie terenów zielonych.

Wymagania:

  • Pasja do pracy w ogrodzie,
  • Samodzielność, pracowitość i solidność,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.