ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

OPERATOR MASZYN

PHUP IGUM Spółka z o.o. specjalizuje się w obróbce skrawaniem metali i spawaniu.
Jest partnerem bezpośrednich dostawców do producentów największych marek samochodowych.

Opis stanowiska:

  • obsługa obrabiarek (po przeszkoleniu), prace ślusarskie i/lub prace pomocnicze przy produkcji,
  • dokonywanie pomiarów przyrządami uniwersalnymi (suwmiarka, mikrometr, pasametr),
  • praca w systemie 3-zmianowym,
  • rzetelne wykonywanie zleconych zadań.

Wymagania:

  • znajomość obsługi maszyn produkcyjnych lub doświadczenie w zakresie prac ślusarskich, tokarskich itp.
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w zakresie budowy maszyn, obróbki skrawaniem – mile widziane,
  • doświadczenie w obróbce metalu (tokarki, frezarki) będzie dodatkowym atutem,
  • zdolności manualne.

  • oferujemy stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie