ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Płatny staż na recepcji

Zawód: Stażysta
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: umowa zlecenia

Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON - producenta szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric).  W 2005 roku uruchomiliśmy nowoczesny zakład w Bielsku-Białej, w którym aktualnie pracuje ok. 750 osób. Produkujemy zawory silnikowe, popychacze hydrauliczne i dźwigienki zaworowe, których odbiorcami są koncerny przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie m.in. Toyota, Fiat, Iveco, grupa PSA (Peugeot i Citroen), VW, Audi, Ferrari. Ciągle się rozwijamy poprzez realizację nowych projektów.

Opis stanowiska:

  • Obsługa delegacji pracowników w zakresie rezerwacji biletów, hoteli, wynajmu samochodów, taxi

  • Pomoc w organizacji spotkań, wizyt gości zewnętrznych

  • Tłumaczenie dokumentacji z języka angielskiego na polski

  • Przyjmowanie poczty i jej dystrybucji, zarządzanie pocztą kurierską

Wymagania:

  • student studiów zaocznych
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z obsługą biura, obiegiem dokumentów

  • obsługa komputera (pakiet MS Office)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku i miłej atmosferze

  • czas trwania praktyki: do ukończenia studiów

  • praktyka płatna (umowa zlecenie)

  • Możliwość nauki języka angielskiego na terenie zakładu
  • Możliwośc skorzystania z karty MULTISPORT