ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Operator linii produkcyjnej

Firma mdm® NT jest producentem wysokiej jakości paroprzepuszczalnych filmów monolitycznych wytwarzanych min. na bazie TPU (termoplastyczny poliuretan) i TPE (termoplastyczne elastomery) oraz mikroporowatych filmów paroprzepuszczalnych i filmów paroizolacyjnych na bazie PP (Polipropylen), PE (Polietylen). Firma swoim zasięgiem obejmuje rynek krajowy i zagraniczny.

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do zakładu produkcyjnego w Bielsku-Białej przy ul. Bestwińskiej

firma MDM NT Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • realizacja zleceń i planów produkcyjnych

  • dbałość o optymalny przebieg produkcji, jej wydajność i minimalizację strat materiałowych

  • bieżące dbanie o stan maszyny, ścisła współpraca ze służbami technicznymi w celu zagwarantowania sprawności maszyny i urządzeń

  • nadzór i bieżąca kontrola podstawowych parametrów jakościowych produktu i procesu

  • wypełnianie bieżących raportów produkcyjnych, prowadzenie dokumentacji stanowiskowej

  • uzupełnianie surowca, pakowanie wyprodukowanego wyrobu

Wymagania:

Wymagania obowiązkowe:

  • gotowość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym oraz czterobrygadowym,

    Mile widziane:

    • doświadczenie w obsłudze zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych

    • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy zespołowej,

    • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

    • uprawnienia do obsługi suwnic

    • uprawnienia na wózek widłowy

    • wykształcenie średnie techniczne

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, codzienny kontakt z zaawansowanymi technologiami

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy