ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Tłumacz języka angielskiego (stała współpraca)

Zawód: Tłumacz
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: inna

W Versum tworzymy oprogramowanie kochane przez tysiące zadowolonych klientów w branży hair & beauty.

Już teraz nasz produkt usprawnia pracę ponad 15000 specjalistów i pozwala salonom urody skutecznie  zarządzać swoim biznesem. Jest to najpopularniejsze oprogramowanie tego typu w Polsce. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku i błyskawicznie się rozwijamy. Rozbudowujemy aplikację, wprowadzamy kolejne produkty i wchodzimy na nowe rynki.

Po więcej informacji na temat firmy zapraszamy na: www.versum.pl

Opis stanowiska:

Kogo szukamy:

Aktualnie poszukujemy do stałej współpracy tłumacza j. angielskiego. Tłumaczenia PL -> EN artykułów poradnikowych z zakresu zarządzania i promocji salonów fryzjerskich i kosmetycznych, marketingu, mediów społecznościowych. Artykuły na blog, treści na stronę internetową, mailingi. Również prosta dokumentacja techniczna oprogramowania. W przyszłości możliwe również zlecenia z zakresu copywritingu, content marketingu, lokalizacji oprogramowania i inne.

Wymagania:

Wymagane:

  • biegła znajomość języka angielskiego (full professional / bilingual proficiency),

  • lekkie pióro,

  • terminowość.

Mile widziane:

  • znajomość/zainteresowanie branżą beauty,

  • doświadczenie w marketingu

  • Doświadczenie w branży IT,

  • znajomość podstawowych zagadnień SEO.

Firma oferuje:

Miłą wspólpracę z ludźmi pełnymi pasji.