ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Stróż - Portier

Miejsce pracy: Jaworze

Firma Burian, istnieje na polskim rynku ponad 20 lat. Główną działalnością firmy jest transport i spedycja międzynarodowa, dodtkowo posiadamy własna baze samochodową, warsztat, serwis samochodów ciężarowych i osobowych oraz stacje paliw. Głowna baza firmy zlokalizowana jest w Jaworzu, 10 km od Bielska Białej

Opis stanowiska:

  • Wydawanie kluczy osobom upoważnionym jak i prowadzenie ewidencji wydawanych kluczy.
  • Zamykanie drzwi wejściowych, pilnując aby na teren budynku nie wchodziły i nie pozostawały osoby postronne.
  • Dokonywanie obchodu budynku oraz bazy sprawdzając zabezpieczenie budynku.
  • Raportowanie zauważonych nieprawidłowości
  • Obserwowanie otoczenia, pilnowanie porządku na obiekcie, w razie potrzeby wzywanie odpowiednich służb

Wymagania:

  • solidność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy od zaraz
  • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość, sumienność
  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • zaświadczenie o niekaralności

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Kontakt:

Poszukiwane zawody Jaworze