ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Przedstawiciel Aviva

Grupa Aviva Polska to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce. W Polsce obsługujemy ponad 3 miliony klientów. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe m.in.: ubezpieczenia na życie,ubezpieczenia majątkowe, produkty inwestycyjne oraz ubezpieczenia komunikacyjne, podróżne sprzedawane przez telefon i internet. Chcesz podjąć pracę w renomowanej firmie, która da Ci duże możliwości rozwoju? Chcesz jednocześnie cieszyć się ze swojej pracy i dobrze zarabiać? Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu już dziś!

Opis stanowiska:

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

  • Wprowadzimy Cię do zawodu i pomożemy osiągnąć pierwsze sukcesy
  • Będziesz miał do dyspozycji kontakty do potencjalnych klientów
  • Osiągniesz wysoki dochód korzystając ze specjalnych warunków finansowych