ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Projektant - Technolog

Zawód: Konstruktor
Miejsce pracy: Mazańcowice

Firma PKPU Oriontec od 1994 roku jest autoryzowanym partnerem firmy
DOW Water & Process Solutions w zakresie produktów i technologii uzdatniania wody oraz innych procesów przemysłowych związanych z separacją faz.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad dokumentacja techniczną, oraz rozwiązywanie bieżących problemów
  • Nadzór nad rozruchem technologicznym
  • Wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych
  • Wykonywanie kalkulacji, sporządzanie ofert
  • Obsługa urządzeń eksploatacyjnych, elektrycznych, elektromechanicznych i mechanicznych
  • Obsługa komputera
  • Wykonanie innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe inżynierskie
  • umiejętności związane z projektowaniem i rysowaniem
  • obsługa programu typu CAD (autoCAD mile widziany)
  • doświadczenie z zakresu projektowania instalacji
  • wiedza z zakresu nauk technicznych (podstawowa znajomość z zakresu hydrauliki, energetyki oraz budowy maszyn)
  • praktyczna znajomość chemii
  • gotowość do delegacji służbowych
  • umiejętność pracy w grupie
  • wielozadaniowość

Firma oferuje:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • stałe wynagrodzenie

Kontakt:

Poszukiwane zawody Mazańcowice