ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik produkcji - średnie zarobki 2900 Brutto!!!

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Opis stanowiska:

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej aktualnie poszukujemy 40 kandydatów/tek na stanowisko:

Pracownik produkcji - operator maszyn

Nr ref.: OM/05/2017/HUB

Miejsce pracy: Bielsko- Biała Wapienica

Praca dla kobiet i mężczyzn

Zakres obowiązków:

•prosta praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
•kontrola jakości wyrobów gotowych,

•montaż detali.

Wymagania:

Nasze wymagania:

•chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,
•wykształcenie min. zawodowe,
•doświadczenie na stanowisku produkcyjnym mile widziane,
•umiejętność pracy w zespole, motywacja do pracy, dokładność, sumienność,

•gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym (12-godzinnym) 2 dni pracy, 2 dni wolnego, 3 dni pracy, 3 dni wolnego.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • Pracę 14 dni w miesiącu na pełny etat
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością długotrwałej współpracy i przejęciem bezpośrednio do klienta,
  • Zatrudnienie na pełen etat, premie i dodatki do wynagrodzenia,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet lojalnościowo-motywacyjny (Adecco+Club- Atrakcyjne zniżki u ponad 700 partnerów),
  • Pakiet sportowy
  • Dopłatę do transportu lub bezpłatny dojazd do pracy z Cieszyna, Skoczowa
  • ATRAKCYJNE PREMIE ZA POLECENIE PRACOWNIKA MOŻLIWOŚĆ ZAROBIENIA NAWET 1000 ZŁ
  • Opłacamy składki ZUS,
  • Gwarantujemy urlop i świadczenia,
  • Nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji.