ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Asystent Recepcji (staż)

Zawód: Asystent
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: staż

ZF TRW jest światowym liderem w dziedzinie produkcji samochodowych systemów bezpieczeństwa i częścią niemieckiej korporacji ZF, zatrudniającej około 134 000 pracowników w ponad 230 lokalizacjach na całym świecie. Jednostki zlokalizowane w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach zajmują się tworzeniem i produkcją układów kierowniczych dla wiodących koncernów samochodowych.

Opis stanowiska:

  • Obsługa recepcyjna gości zakładu, odbieranie / łączenie rozmów telefonicznych,

  • Wspomaganie obiegu poczty w firmie,

  • Organizacja podróży służbowych pracowników,

  • Organizacja przyjazdów zagranicznych gości,

  • Organizowanie części benefitów pracowniczych,

  • Koordynacja kalendarza salek,

  • Zamawianie i dystrybucja wizytówek, kart służbowych, produktów spożywczych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (studenci ostatnich lat studiów),

  • Doskonała organizacja pracy,

  • Umiejętność opracowywania planów i priorytetów,

  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego i pakietu MS Office,

  • Inicjatywa i zaangażowanie,

  • Wysoka kultura osobista.

  • Płatny dziewięciomiesięczny staż w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawe zadania oraz współpracę w ramach zespołów międzynarodowych.