ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

kierowca samochodu do 3,5 t - magazynier

Zawód: Kierowca

Polsport S.A. w Bielsku Białej to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji szerokiej gamy wyrobów przeznaczonych do kompleksowego wyposażenia obiektów sportowych. Jesteśmy wiodącym w Polsce producentem sprzętu dla wielu dyscyplin sportowych. Nasze wyroby sprzedajemy do ponad 40 krajów świata, w których marka naszych produktów cieszy się wysokim uznaniem.

Opis stanowiska:

kierowca samochodu dostawczego do 3,5 t.(również w razie potrzeby kierowca samochodu osobowego), prace magazynowe - załadunek i rozładunek towaru

Wymagania:

wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B (mile widziane B+E), doświadczenie w prowadzeniu samochodu min. 2-3 lata (samochody osobowe, dostawcze), odpowiedzialność, dyspozycyjność, uczciwość, sumienność, znajomość topografii woj. śląskiego, w tym Bielska-Białej i okolic.

Firma oferuje:

- praca stała jednozmianowa do pn-pt
- umowę o pracę na cały etat z opłacaniem składek ZUS
- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
- wynagrodzenia wypłacane zawsze terminowo
- świadczenia z ZFŚS