ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Picker- praca na magazynie

Seifert Polska Sp. z o.o. to dynamiczna, doświadczona i elastyczna w działaniu firma świadcząca wysokiej jakości usługi w branżyTSL. Oferuje innowacyjne, inteligentne rozwiązania w zakresie zaopatrzenia, produkcji, dystrybucji, a także magazynowania i logistykiprodukcyjnej. Współpracuje z renomowanymi koncernami z branży motoryzacyjnej, chemicznej i papierniczej.

Spółka jest częścią Seifert Logistics Group, która od 70 lat intensywnie rozwija się na rynku Europy Zachodniej oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Szybki rozwój Grupy zaowocował powstaniem nowych filii w Niemczech, Czechach i Polsce oraz rozszerzeniem działalności o spedycję kolejową i lotniczą.

Naszą największą wartością są ludzie -dzięki zaangażowanym i zmotywowanym pracownikom oraz wspólnej pracy zespołowej, rozwinęliśmy się do jednego z największych usługodawców logistycznych.

Opis stanowiska:

  • kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki

  • praca ze skanerem

  • etykietowanie

  • prace porządkowe

  • prace inwentaryzacyjne

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem oraz dokumentacją magazynową

  • dokładność oraz szybkość w działaniu

  • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • dodatkowe świadczenie urlopowe

  • dofinansowanie do karnetów sportowych

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dodatkowe wynagrodzenie (13-te wynagrodzenie)