operator wózka widłowego - EnerSys - II zmiany - średnie zarobki 2800,00 zł netto wzwyż!

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Opis stanowiska:

Od ponad 20 lat z powodzeniem wspieramy ​kilkadziesiąt ​firm na terenie Śląska i okolic w pozyskiwaniu najlepszych pracowników. Każdego dnia do biur i zakładów naszych Klientów delegujemy do pracy średnio 900 pracowników. Skontaktuj się z nami i wybierz dla siebie pracodawcę - każdej osobie gwarantujemy minimum 3 oferty pracy.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy EnerSys Sp. z o.o., będącej producentem rozwiązań z obszaru energii zmagazynowanej, poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

operator wózka widłowego

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • praca na magazynie surowców
  • wsparcie logistyczne procesów produkcji
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie (17,78 zł brutto/godz. na start, a już po 2 tygodniach 18,68 zł brutto/godz.)
  • umowa o pracę tymczasową (już po 6 miesiącach możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie EnerSys)
  • codzienne posiłki
  • dodatki płacowe:
    • 5% dodatku do II zmiany (liczone w oparciu o wynagrodzenie minimalne)
  • premia uznaniowa (do 5% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego)
  • premia efektywnościowa (50 zł/miesiąc)
  • kartę OK System
  • ubezpieczenie grupowe
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
  • oferujemy legalne zatrudnienie, opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji!