ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

OPERATOR/KA MASZYN - DOGODNA LOKALIZACJA- B-B LUB CZ-DZ

GI GROUP jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Pracowałeś/aś już jako operator maszyn? Poszukujesz zatrudnienia w dużej firmie produkcyjnej o dogodnej lokalizacji, która pozwoli Ci wykorzystać dotychczas zdobyte doświadczenie?
Nie czekaj - dołącz do Nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR/KA MASZYN

Nr ref.: PP/BC/17
Miejsce pracy: Bielsko-Biała lub Czechowice-Dziedzice

• Obsługa maszyn produkcyjnych - wtryskarki/ zgrzewarki/ prasy;

• Prace manualne;

• Wstępna kontrola jakościowa wyprodukowanych elementów.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum zawodowe;

• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (ośmiogodzinnym);

• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;

• Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków;

• Umiejętność szybkiego liczenia i zdolności manualne;

  • Pracę w dogodnej lokalizacji Bielska lub Czechowic-Dziedzic (dojazd autobusem nr 3, 50 oraz VII);

  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie;

  • Umowę o pracę tymczasową - możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio w firmie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;

  • Udział w szkoleniach;

  • Możliwość korzystania z karty Multisport;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.