ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Ślusarz narzędziowy

Zawód: Ślusarz

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy w charakterze:
ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY
Miejsce pracy: Mazańcowice

• Ogół prac ślusarskich niezbędnych przy produkcji form,
• Obsługa podstawowych maszyn i urządzeń warsztatowych,
• Kontrola zgodności produktu z dokumentacją,
• Rozwiązywanie pojawiających się problemów natury technicznej,
• Wykonywanie podstawowych czynności serwisowych użytkowanych maszyn i urządzeń,
• Mile widziane doświadczenie przy obsłudze tokarki konwencjonalnej.

Wymagania:

• Minimum 2 lata doświadczenia jako ślusarz narzędziowy
(formy wtryskowe, rozdmuchowe itp),
• Umiejętność czytania rysunków technicznych,
• Obsługa prostych narzędzi warsztatowych (szlifierka, wiertarka, gwinciarka itp),
• Umiejętność obsługi szlifierki do płaszczyzn,
• Zdolność do rozwiązywania problemów natury technicznej,
• Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym.

Firma oferuje:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Zatrudnienie na umowę o pracę w trakcie i po okresie próbnym.

  Atrtakcyjne zarobki