ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Płatny staż - Social media

Zawód: Stażysta
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia: staż

WhitePress.pl to wydawca platformy internetowej wspomagającej działania content marketingowe. Najważniejsze funkcje platformy to pośredniczenie w publikowaniu artykułów eksperckich i sponsorowanych. Firma współpracuje z wydawcami ponad 3300 portali oraz setkami klientów z Europy.

Opis stanowiska:

Subskrybujesz twórców na YouTubie i znasz więcej filmów niż tylko parodie Despacito? Masz konto na Instagramie, a filtrów na Snapchacie używasz w innych celach niż rejestracja na studiach? Internety to Twoja bajka, a do tego lubisz pisać i chętnie pochłaniasz marketingowe nowinki? Chętnie spędzimy z Tobą kolejne dwa miesiące!

Szukamy stażysty, który wesprze nas w realizacji kampanii z influencerami – na blogach i w social media, przez platformę www.whitepress.pl oraz w prowadzeniu portalu www.influencer.pl.

Dlaczego nasz staż jest najlepszy:

  • 80% osób, które odbywały u nas staż zostało przez nas później zatrudnionych,
  • nauczysz się dużo o marketingu i reklamie w internecie,
  • kawę będziesz parzył tylko dla siebie.

Wymagania:

  • zaangażowania i sumienności,
  • kreatywności,
  • znajomości social media i zagadnień internetowych,
  • lekkiego pióra i umiejętności tworzenia tekstów,
  • puryzmu językowego,

Mile widziani studenci lub absolwenci studiów dziennikarskich i marketingowych.

Firma oferuje:

  • rozwój i ogromną dawkę wiedzy,
  • pracę w rozwijającej się firmie i energicznym zespole,
  • pyszną kawę z ekspresu i codziennie świeże owoce za free,
  • pracę w komfortowym klimatyzowanym biurze,
  • wynagrodzenie.