ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Specjalista ds. płac

ADP Polska jest największą na polskim rynku firmą specjalizującą się w usługach outsourcingu kadrowo-płacowego, będąc jednocześnie częścią światowego lidera w tym obszarze – ADP®. Każdego dnia tysiące organizacji z całego świata polegają właśnie na ADP. Od międzynarodowych korporacji po małe firmy – wiodące rozwiązania ADP dla personelu pozwalają przedsiębiorstwom robić to, w czym są najlepsze – interesy. W Polsce z sukcesem działamy już prawie 20 lat i zatrudniamy 330 najwyższej klasy specjalistów gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Teraz Ty również możesz stać się częścią tego świata i dołączyć do naszego zespołu.

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem struktur naszego oddzialu w Bielsku-Białej poszukujemy osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PŁAC

Numer referencyjny: SP/BB17

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych u Klientów ADP
  • sporządzanie deklaracji do ZUS i US
  • kontakt z klientem w sprawie realizowanych usług
  • opracowywanie raportów i analiz
  • efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku poparte wiedzą merytoryczną z zakresu kadr i płac
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe)
  • swoboda w pracy z komputerem i doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • gotowość do stałego rozwijania swojej wiedzy i umiejętności
  • skrupulatność, dokładność i samodzielność
  • zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę
  • nowoczesne i komfortowe środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zarówno w ramach specjalizacji jak i możliwego awansu
  • wsparcie doświadczonego zespołu i bogaty pakiet szkoleń
  • atrakcyjne dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, wczasy pod gruszą)

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA