Monter obróbki metalu – Niemcy – opłacona kwatera i dojazdy - 12 EUR/h

Zawód: Monter
Miejsce pracy: Inne

HR znaczy dla nas Human Relations.

Tworzymy trwałe relacje, spełniając marzenia o idealnym partnerstwie ludzi i firm. Nie interesuje nas pośrednictwo, tylko partnerstwo. Opieramy się na zrozumieniu, zaufaniu i szacunku. A tam, gdzie branża widzi zasoby, my widzimy ludzi.

Opis stanowiska:

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta pracowników na stanowisko:

MONTER - BRANŻA METALOWA

Miejsce pracy: Niemcy

(okolice Schwäbisch Hall, rejon Badenia-Wirtembergia)

Firma:

Oferujemy pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie zajmującą się produkcją wentylatorów, wykorzystywanych w różnych branżach, techniką regulacji i techniką napędową oraz motoryzacją. Na całym świecie zatrudnia ponad 3000 pracowników w 16 zakładach produkcyjnych. W związku z rozwojem firmy posiadamy wolne wakaty w fabryce w Niemczech, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości w okolicach Schwäbisch Hall.

Asystowanie w produkcji i montażu wentylatorów w oparciu o rysunek techniczny oraz schematy niezbędne do prawidłowego wykonania zlecenia.

Do codziennych prac będzie należał współudział w pracach związanych z montażem dużych wentylatorów (wykorzystywanych np. w systemach wentylacyjnych). związanych z obróbką metalu (okrawanie, szlifowanie).

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wcześniejsze doświadczenie w pracy z obróbką metalu lub przy produkcji elementów metalowych (w jakiejkolwiek postaci: cięcie, gięcie, szlifowanie);
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z obróbką metali,
  • Min. podstawowa znajomość języka niemieckiego (zrozumienie prostych poleceń przełożonego),
  • Mile widziana znajomość suwmiarki a także uprawnienia na wózek widłowy,
  • Zdolności manualne,
  • Gotowość do pracy z ciężkimi elementami (max do 25 kg),
  • Motywacja do pracy na terenie Niemiec;
  • Zorientowanie na jakościową realizację zadań i terminowość,
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B (auta, aby dojeżdżać zapewnia pracodawca).

Firma oferuje:

 Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Wysoką stawkę zasadniczą!!!
  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy;
  • Praca minimum 40h/tygodniowo - możliwe nadgodziny w weekendy!!!
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami,
  • Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy,
  • W przypadku pojawienia się potrzeby wykonania zlecenia w godzinach nadliczbowych - są one płatne zgodnie z obowiązującym na terenie Niemiec prawem pracy,
  • Szkolenie wdrażające mające na celu zdobycie i udoskonalenie posiadanych umiejętności pod okiem doświadczonych pracowników,
  • Opiekę Konsultanta firmy gotowe do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.),
  • Możliwość kontynuacji współpracy przy realizacji kolejnych projektów technicznych na terenie Niemiec.