ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Recepcjonistka

Doświadczenie, wiedza i zasada: „Myśl jak Klient” towarzyszą nam od zawsze. Lata konsekwentnej polityki rozwoju spowodowały, iż od 1994 roku jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Forda, jednym z największych w kraju i jedynym na terenie Bielska-Białej.

Opis stanowiska:

  • obsługa Klienta,
  • witanie gości,
  • odbieranie telefonów,
  • dbanie o wygląd i sprawne funkcjonowanie recepcji,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • podawanie kawy/herbaty
  • obsługę poczty i przesyłek kurierskich
  • kierowanie klientów na odpowiednie działy

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • pozytywne nastawienie,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Firma oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.