ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Produkcja - Opakowania plastikowe - ATRAKCYJNA OFERTA!

Zawód: Magazynier
Miejsce pracy: Inne

HR znaczy dla nas Human Relations.

Tworzymy trwałe relacje, spełniając marzenia o idealnym partnerstwie ludzi i firm. Nie interesuje nas pośrednictwo, tylko partnerstwo. Opieramy się na zrozumieniu, zaufaniu i szacunku. A tam, gdzie branża widzi zasoby, my widzimy ludzi.

Opis stanowiska:

• Prace produkcyjne przy produkcji opakowań plastikowych,
• Obsługa maszyn produkcyjnych, Kontrola jakości produktów,
• Wykonywanie obowiązków zgodnie z zasadami BHP,
• Współpraca z innymi członkami zespołu.

Wymagania:

• Wykształcenie min. zawodowe - mile widziane techniczne,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Motywacji do podjęcia zatrudnienie w systemie zmianowym,
• Wysokiej kultury osobistej, umiejętności współpracy w grupie, samodzielności w działaniu.u.

Firma oferuje:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia zawodowego,
• Pracę w prężnie rozwijającym się zagranicznym przedsiębiorstwie,
• Możliwość rozwoju kompetencji technicznych,
• Możliwość stałego zatrudnienia w strukturach Firmy Klienta,
• Szkolenie wdrażające,
• Pracę w systemie zmianowym,
• Pracę w zgranym zespole osób posiadających umiejętności techniczne,
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach technicznych.