ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Pracownik Biurowy

Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców - OCRK - to lider na polskim rynku z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców.

Kadra ponad 250 pracowników dba o profesjonalne wykonywanie usług, a zadowolenie Klientów potwierdza szereg otrzymanych rekomendacji. Tysiące aktywnie rozliczanych kierowców, setki skutecznych odwołań, ponad 2400 obsługiwanych firm transportowych oraz innowacyjne rozwiązania świadczą o silnej pozycji na rynku. Do naszego zespołu należą eksperci cenieni w branży oraz doradcy wyselekcjonowani spośród najlepszych w Polsce. Pracownicy mają możliwość zapoznania się z zaawansowanymi narzędziami i wiedzą znacznie wykraczającą poza obowiązujące w branży standardy.

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Klienta w zakresie usług świadczonych przez OCRK;
  • Wprowadzanie i analizowanie danych;
  • Rozliczanie czasu pracy kierowców;
  • Praca na programie 4Trans;
  • Stała aktualizacja wiedzy z zakresu przepisów niezbędnych do prawidłowej realizacji usług;
  • Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w analizie lub rozliczaniu czasu pracy kierowców;
  • Znajomość zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
  • Silna motywacja do pracy i samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność pracy w zespole, wysokie zdolności interpersonalne;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz analitycznego myślenia;
  • Doświadczenie w pracy z Klientem.

  • Umowę o pracę w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie;
  • Cykliczne szkolenia merytoryczne;
  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku;
  • Możliwość awansu w strukturach firmy;
  • Jasną ścieżkę kariery;
  • Pracę w młodym i kompetentnym zespole.