ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Event Manager - Pracownik działu handlowego

Projekt Efektywny Events & Travel Sp. z o.o. to grupa eventowa, realizująca projekty integracyjne, motywacyjne oraz turystyczne w najlepszych obiektach na terenie Polski i krajach Europy.

Opis stanowiska:

Wiodący organizator wyjazdów integracyjnych dla firm na terenie Polski i Europy

Projekt Efektywny Events & Travel Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej,

poszukuje kandydatów na stanowisko Event Managera.

Wymagania:

Jaki będzie zakres powierzonych obowiązków?

  • sprzedaż produktów i usług o charakterze eventowo-turystycznym,
  • negocjacje z podwykonawcami usług,
  • utrzymywanie trwałych i pozytywnych  relacji z Klientem,
  • realizacja powierzonych celów sprzedażowych,
  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług,
  • ścisła współpraca z działem realizacji.

Czego oczekujemy od kandydata?

  • doświadczenia na stanowisku sprzedażowym,
  • naturalnych zdolności interpersonalnych,
  • predyspozycje sprzedażowe i negocjacyjne,
  • pracowitości i zaangażowania,
  • systematyki i planowania pracy,
  • posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym,
  • obsługi komputera i pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel),
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Co możemy zaoferować?

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawa + prowizja,
  • wyposażone stanowisko pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne,
  • pracę w młodym ambitnym zespole,
  • pozytywną atmosferę w pracy.