ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Konstruktor mechanik

Zawód: Inżynier

Opis firmy znajduje się na naszej stronie internetowej www.cisc.com.pl

Opis stanowiska:

  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej maszyn i urządzeń oferowanych przez firmę
  • nadzorowanie realizowanych projektów
  • opracowywanie dokumetacji mechanicznej w trakcie i po zakończeniu projektów
  • aktywny udział w procesie ofertowania podczas budowania koncepcji rozwiązań mechanicznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne ( Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne)
  • minimum 5 letnie doświadczenie w konstruowaniu maszyn i urządzeń w branży automotive
  • znajomość procesów obróbki mechanicznej oraz doboru materiałów
  • umiejętność projektowania przy wykorzystaniu oprogramowania Autodesk Inventor;
  • komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność, i zaangażowanie

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie od 3000 netto w górę - negocjowane  w zależności od posiadanych umiejętności i doświadczenia