ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Event Manager - Pracownik działu handlowego

Projekt Efektywny Events & Travel Sp. z o.o. to grupa eventowa, realizująca projekty integracyjne, motywacyjne oraz turystyczne w najlepszych obiektach na terenie Polski i krajach Europy.

Opis stanowiska:

Wiodący organizator wyjazdów integracyjnych dla firm na terenie Polski i Europy

Projekt Efektywny Events & Travel Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej,

poszukuje kandydatów na stanowisko Event Managera.

Wymagania:

Jaki będzie zakres powierzonych obowiązków?

  • sprzedaż produktów i usług o charakterze eventowo-turystycznym dla grup zorganizowanych
  • negocjacje z podwykonawcami usług
  • utrzymywanie trwałych i pozytywnych  relacji z Klientem
  • realizacja powierzonych celów sprzedażowych
  • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług
  • ścisła współpraca z działem realizacji

Czego oczekujemy od kandydata?

  • doświadczenia na stanowisku sprzedażowym
  • naturalnych zdolności interpersonalnych
  • predyspozycje sprzedażowe i negocjacyjne
  • pracowitości i zaangażowania
  • systematyki i planowania pracy
  • posługiwania się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym
  • obsługi komputera i pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel)
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Co możemy zaoferować?

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawa + prowizja
  • wyposażone stanowisko pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne
  • pracę w młodym ambitnym zespole
  • pozytywną atmosferę w pracy