ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Programista PLC

Zawód: Programista

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu pomiędzy rozwijającymi się firmami a osobami poszukującymi nowego zatrudnienia. Główne założenia opierają się na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawcy, badaniu potrzeb związanych z budowaniem nowych stanowisk pracy, określeniu kwalifikacji i predyspozycji zawodowych kandydatów, selekcji nadesłanych dokumentów aplikacyjnych oraz przygotowaniu i przeprowadzeniu rozmów rekrutacyjnych na wybrane stanowiska. Naszym Klientom gwarantujemy pomoc w doborze kandydatów do pracy do pracy na stanowiska wymagające szczególnych predyspozycji i kwalifikacji.
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9591.

Opis stanowiska:

Stanowisko: Programista PLC

Interesujesz się programowaniem? Lubisz podróżowanie? To praca dla Ciebie!

  • możliwość podróżowania po świecie,

  • programowanie SIMATIC STEP7,

  • uruchamianie linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • gotowość do wyjazdów zagranicznych,

  • wykształcenie kierunkowe,

  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku,

  • doświadczenie w programowaniu (mile widziane Siemens S7)

  • komunikatywny język angielski,

  • zaangażowanie, dyspozycyjność.

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • realizację projektów dla rozwijającej się firmy,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń.